JÄLGI MEID

EST

6 460 113

ENG

RUS

rifle@rifle.ee

Avaleht

UUDISED

ETTEVÕTTEST

KOOSTÖÖPARTNERID

LINGID

KONTAKT

 UUDISED

KÜLASTA MEIE UUT E-POODI  www.armament.ee

 

5.11 Tactical esimese kvartali

Kampaania


Ostke 5.11 Tactical tooteid, väärtuses vähemalt 75,- € Tallinnas asuvas 5.11 Kauplusest, et saada järgmised:


TASUTA piiratud koguses 5.11 unikaalne PATCH + loosimises osalemise kood.


•Kui olete kogunud nelja kvartali koodid olete võitnud TASUTA eksklusiivse 5.11 Tactical Patch´i Seinastendi.


Omades nelja koodi osalete lisaks 5.11 Tactical aastalõpu suures loosimises.

 

ReconRobotics ja SSC Pacific sõlmisid arenduslepingu merepiraatluse vastaseks võitluseks mõeldud uue mikrorobotite platvormi kohta
Pressiteade, 3. mai 2011
 

ReconRobotics, Inc. teatas täna, et on sõlminud USA sõjaväe tehnoloogiakeskusega SSC Pacific (Space and Naval Warfare Systems Center Pacific) teadus- ja arendustegevuse koostöölepingu (Cooperative Research and Development Agreement – CRADA), mille kohaselt hakkavad lepinguosalised ühiselt välja töötama magnetiliste ratastega luurerobotit Recon Scout® Throwbot®, mis muuhulgas suudab mööda laevakülge üles tekile ronida. ReconRobotics usub, et sellest kontseptsioonist on võimalik välja arendada uus mikrorobotite platvorm, mille saaks kohe ka merepiraatluse vastases võitluses ja mereväe laevameeskondade kaitses kasutusele võtta. SSC Pacific ja ReconRobotics esitlesid selle veidi alla poole kilo kaaluva mikroroboti ja juurdekuuluva uudse transport-kukkurroboti süsteemi esialgset kontseptsiooni hiljuti USA Riigikaitsetööstuse Ühenduse (National Defense Industry Association – NDIA) maaväerobotite võimekuse konverentsil (Ground Robotics Capabilities Conference) Floridas Orlandos.

„Usume, et see mikrorobotite platvorm aitaks vähendada merepiraatluse ohtu ning kaitsta mereväe laevameeskondade ja teiste merepiraatlusega võitlejate elusid,“ ütles Alan Bignall, ettevõtte ReconRobotics president ja tegevdirektor. „Loodame CRADA lepingu raames koos SSC Pacific keskusega seda robotit edasi arendada ning selle koos transport-kukkurroboti süsteemiga kiiresti turule lasta. Tulevikus võib seda süsteemi kasutada ka muude seadmete ja andurite kohaletoimetamiseks. Sellisena oleks süsteem mitmekülgsem ja seda saaks kasutada suuremal hulgal erinevatel missioonidel.”

CRADA lepingus nimetatud transport-kukkurroboti süsteem tähendab seda, et operaator saab suurema roboti abil väiksema roboti automaatselt sündmuspaika toimetada ja kohandatava kapsliga välja tulistada. Sellisest süsteemist oleks eriti palju kasu luure, plahvatusohu ja kahjulike ainetega seotud olukordades.

Magnetiline robot põhineb Recon Scout Throwbot platvormil, mis on sõjaväes ja korrakaitses laialdaselt kasutusel. Throwbot robotite abil uuritakse ohtlikke ja kahjuliku keskkonnaga kohti. Robotite eriomadusteks on nende väikesed mõõtmed, hea vastupidavus, mitmekülgsus ja kasutuslihtsus. Näiteks Recon Scout XT kaalub kõigest 544 grammi, selle rakendamiseks kulub vaid viis sekundit ja robot talub 36,5 meetri kaugusele viskamist. Nagu Recon Scout XT, nii on ka magnetiline luurerobot varustatud infrapuna-optikaga, mis tagab nähtavuse isegi täielikus pimeduses.

Ettevõttest ReconRobotics, Inc.
ReconRobotics on taktikaliste mikrorobotite süsteemide alal maailmas juhtival kohal. Rohkem kui 1300 selle ettevõtte robotisüsteemi on kasutusel politsei erirühmades, USA maa-, mere- ja merejalaväes ning paljudes föderaalsetes korrakaitsejõududes, nagu USA politsei (U.S. Marshals), narkokorrakaitse (DEA), piirivalve, FBI ning Alkoholi, Tubaka, Relvade ja Lõhkeainete Büroo (ATF). ReconRobotics peakontor asub Minnesotas Edinas ja ettevõtte tooteid turustatakse edasimüüjate võrgu kaudu 35 riigis. ReconRobotics firma ja toodete kohta lähema teabe saamiseks külastage veebilehte www.reconrobotics.com.

Keskusest SSC Pacific
USA sõjaväe tehnoloogiakeskus SSC Pacific (Space and Naval Warfare Systems Center Pacific) on USA mereväe teabesüsteemide juhatuse (Navy's Information Dominance Systems Command – SPAWAR) peamine teaduslaboratoorium. Samuti on SSC Pacific USA ainus kõigi käsuliinide, juhatuse, side, arvutustehnika, julgeoleku, valve ja luure (C4ISR) valdkondadega tegelev labor. Seetõttu kujutab SSC Pacific endast USA mereväe põhilist teaduskeskust, mis tegeleb sellega, et tagada USA ja selle liitlaste mere- ja teiste vägede võitlejatele informatsiooni alane paremus, rakendades selleks teadus- ja arendustööd, tarneid, katsetusi ja hindamist, ning toetab nende võimekust arvukate tehnoloogiate abil, mis liidavad inimjõud, platvormid, süsteemid ja funktsioonid üheks täielikult koordineeritud operatiivseks tervikuks.

Vaata ka veebilehte: http://spawar.navy.mil
 

KÕIK USA MEREJALAVÄELASED VARUSTATAKSE UUTE ESS CROSSBOW™ BALLISTILISTE KAITSEPRILLIDEGA
18. august 2011, Sun Valley, Idaho, USA

 

Kaitseprillid saavad osaks baasvarustusest,

ESS on jätkuvalt USA merejalaväe ametlik
kaitseprillidega varustaja

 

ESS (Eye Safety Systems, Inc.) teatas täna, et nende Crossbow™ ballistilised kaitseprillid on valitud kaitseprillide baasvarustusse, mida USA merejalavägi ametlikult kasutab. 2011. a algava ja kogu 2012. a jooksul jätkuva varude täiendamise käigus saavad kõik merejalaväelased uue Crossbow™ kaitseprillide komplekti. Crossbow™ on osa ESSi igakülgsest silmakaitsesüsteemist, kuhu kuuluvad Profile NVG™ prillid ja U-Rx™ vahelekäivad raviprillid. Nüüd kuuluvad need kolm ESSi toodet ainsana USA merejalaväelaste ametliku baasvarustuse kaitseprillide komplekti.

 

Crossbow™ tootevalik loodi USA merejalaväe süsteemide väejuhatuse uue täiustatud ballistiliste kaitseprillide programmi jaoks. Programmi eesmärgiks oli valida merejalaväelaste jaoks välja parimad saadaolevad kaitseprillid, testides konkureerivaid tooteid, pannes need proovile erinevates missioonidega seotud karmides katsetes. Programmi hindamisprotsess jõudis käesoleval aastal lõpule ning merejalavägi valis välja Crossbow, kuna neil kaitseprillidel on head tööparameetrid, suurepärane väärtuspakkumine ning katsetel osalenud merejalaväelased eelistasid üksmeelselt Crossbow’d konkurentidele. Jätkuna merejalaväe hiljutisele teatele programmi tulemuste kohta ütles nimetatud projekti juht Shannon Day: „ESS Crossbow’l on olemas see kvaliteet, mugavus ja optiline selgus, mida merejalavägi vajab.“

 

Merejalaväe valik rõhutab ESSi ajaloolist rolli USA sõjaväe tähtsaima kaitseprillidega varustajana. 2004. a sai ESS ICE™ kaitseprillidest merejalaväe ametlik silmakaitsevarustus ning nad säilitasid selle staatuse kuni nad vahetati välja nüüd pakutavate täiustatud kaitseprillide vastu. „ESSi jaoks on suur au jätkata USA merejalaväe varustamist kaitseprillidega,“ sõnas ESSi peadirektor Brian Ross. „Nii põhjalikku ja konkurentsirohket kontrolli, kui PM-ICE meeskonnale osaks sai, ei ole teiste kaitseprillide suhtes veel kunagi läbi viidud, ning meil on ülimalt hea meel, et Crossbow valiti selle käigus merejalaväelaste eelistatud kaitseprillisüsteemiks.“

 

Maailma juhtiva sõjaväe kaitseprillide tootjana suudab ESS saavutada tohutu tootemahu, mis on vajalik, et rahuldada USA merejalaväe nõudlus ballistiliste kaitseprillide järele. ESS toodab kaitseprillid, mida on tarvis merejalaväelaste varustamiseks, rahuldades samal ajal USA sõjaväe, mereväe ja õhuväe ülikõrge nõudluse Crossbow™ toodete järele. 2010. a kanti Crossbow eliitsesse USA sõjaväe ametliku silmakaitsevarustuse nimekirja. Toodete populaarsus sõjaväega seotud ja taktikaliste klientide seas aga muudkui kasvab ja hõlmab nüüd ka teisi kaitseprillide kasutajaid – nende hulgas jahimehed ja laskurid, kes hindavad selle kõrgtehnoloogilise sõjaväetoote rohkeid eeliseid.

 

Crossbow™ kaitseprillisüsteem vastab standarditele U.S. MIL-PRF-31013 (punkt 3.1.1.1), U.S. Federal OHSA, ANSI Z87.1 2010 versioon ja CE EN 166. Kõik Crossbow™ klaasid tagavad 100%lise UVA/UVB kaitse. Rohkem infot vaata www.esseyepro.com/crossbow.

 

ESSist: ESS (Eye Safety Systems, Inc) asutati 1998. a. Firma valmistab kõrgekvaliteedilisi kaitseprillisüsteeme professionaalidele sõjaväes, korrakaitses ja tuletõrjes/päästes. ESSi tooted on loodud pidama vastu kõige vaenulikemates ja halastamatutes keskkondades üle kogu maailma, neis on kasutatud uusimat tehnoloogiat ja patenteeritud uuenduslikke lahendusi, et tagada parimad tulemused ja kompromissitu ohutus silmadele.

 

ESS on tütarfirma, mille ainuomanik on Oakley, Inc ja mille peakontor asub Sun Valleys Idahos. ESSi tooted valmistatakse Foothill Ranchis Californias ning müüakse enam kui 100 riigis. Rohkem infot vaata www.esseyepro.com.
 

NFM Garm® võitlusülikond pälvib
APEX 2011 auhinna


Iga-aastasel Polartec® APEX auhindade jagamisel autasustati meie Garm® kollektsiooni silmapaistvalt hea disaini, istuvuse ja funktsionaalsuse eest. Võitlussärk FR, tõmblukk-kinnisega termoülikond HSO ja pehme voodriga jakk FR tõsteti esile meie kollektsiooni tunnustatuimate esemetena.

Polartec® APEX auhindu jagatakse disaineritele ja ettevõtetele, kes valmistavad kõige väljapaistvamaid Polartec® põhiseid tooteid. Rõivaid ja tarvikuid hinnatakse novaatorluse, disaini, stiili, rätsepatöö, istuvuse ja funktsionaalsuse põhjal.

Võitjatooted pannakse igal aastal välja suvisel vabaõhu-jaemüügiturul ja Polartec® näitusekabiinis on esitletud OutDoor Friedrichshafen. Lisaks spetsiaalsele Tiffany kristallidest auhinnale ja aastasele kauplemisõigusele saavad võitjad tellimusel valmistatud rippsildid ja müügialast kirjandust ning neile pakutakse müügiedenduse tugiteenust, et tõsta auhuinnatud toodete alast adlikkust ja hoogustada müügitegevust. Lisaks propageerib Polartec® võitjaid agressiivselt aastaringselt avalike suhete, reklaami ning rõivaste levitamise abil.

 

Loe originaal uudiskirja siit

ESS sõlmis lepingu Prantsusmaa
riikliku politseiga
Kaitseprillide tootja rahuldab Prantsusmaa
isikukaitsevahendite vajaduse

26. oktoober 2010 – Sun Valley, Idaho, USA
 

Eye Safety Systems, inc. (ESS) teatas täna, et tarnis täies mahus esimese lepingulise kaitseprillide tellimuse Prantsusmaa riiklikule politseile. Esimesed kolm tellimust kogumahus 30 000 ESS ICE™ ühikut kaitseprille lähevad kogu Prantsusmaa erinevatele politseiüksustele, kelle tööülesannete hulka kuuluvad rahvarahutuste ohjeldamine ja üldine avaliku korra kaitse. Prantsusmaa hange tähendab esimest riiklikku üleminekut politsei kaitseprillide kõrgematele standarditele ning selle tingis kasvav teadlikkus asjaolust, et silmi on vaja kaitsta samade ohtude eest, mille eest kaitseb ballistiline kaitsevest, seega on vaja ballistilisi kaitseprille.

 

Enne ESS-iga lepingu sõlmimist korraldas Prantsusmaa riiklik politsei pika pakkumistähtajaga ja arvukate katsetustega hankemenetluse, milles esitasid oma pakkumise kaheksa kaitseprillide tootjat. Kõiki pakutavaid tooteid katsetati nii laboritingimustes kui päriselu olukordades, sealhulgas läbisid tooted standardi CE EN 166 kohase sertifitseerimise protsessi. ICE™ kaitseprillid läbisid lisaks veel lõpliku kasutusomaduste kontrolli, mis korraldati Prantsusmaa riikliku politsei siseselt ja mille käigus kaitseprillid pidasid vastu mitmele lähimaa lasule haavlipüssist, kusjuures klaasid pidasid kinni kõik haavlid.

 

Leping sõlmiti firmaga MP-Sec France, mis on ESS-i edasimüüja Prantsusmaal ja mille tegevdirektoriks on Jess Plaiter. See firma teostas järelevalvet end lahinguväljal tõestanud ICE™ kaitseprillide kohandamisel Prantsusmaa politsei nõuetele. Tulemuseks on ICE LPB™: kliendispetsiifiline toode, mis peab väga hästi kriimustustele vastu ning ei lähe uduseks, kannab Prantsusmaa politsei unikaalset märgistust ja tarnitakse spetsiaalses pakendis, mis vastab samuti kliendi eelistustele.

 

Peale selle Prantsusmaa riikliku politseiga sõlmitud lepingu soovib ESS varustada ka teiste riiklike ja suurlinnade politseijõud nende vajadustele vastavate kaitseprillidega. „Silmade kaitse on korrakaitses sama kriitilise tähtsusega nagu sõjaväes,“ kommenteeris ESS-i rahvusvahelise müügi viitsepresident Connor Duncan. „Police Nationale on teinud kiiduväärt sammu, võttes politseinike standardvarustusse ballistilised kaitseprillid. Loodame, et see on eeskujuks ka teistele sarnastele ametkondadele.“ ESS-i missioon kogu maailmas on tagada silmade kaitse politseinikele, sõjaväelastele ja kõigile teistele avaliku turvalisuse kaitsjatele.

 

ESS ICE™ kaitseprillid vastavad USA föderaalsele standardile OSHA ANSI Z87.1+, USA sõjaväestandardile MIL SPEC MIL-PRF-31013 ja standardile CE EN 166. Kõik ICE™ klaasid tagavad 100% UVA/UVB kaitse.

 

 

ESS-i kohta:

1998. aastal asutatud firma Eye Safety Systems, Inc. (ESS) töötab välja kõrgetasemelisi silmade kaitse süsteeme sõjaväele, korrakaitsejõududele ning tuletõrjele ja muudele päästeteenistustele. ESS tooted on mõeldud kasutamiseks meie planeedi kõige karmimates ja ohtlikumates tingimustes ning on toodetud tipptehnoloogiate ja patenteeritud uuenduste abil, tagamaks tippklassi kasutusomadused ja kompromissitu kaitse teie silmadele.

 

Firma peakontori asukohaks on asub USA, Idaho, Sun Valley. ESS on ettevõtte Oakley, Inc. täisomanduses filiaal. ESS Eye Pro silmade kaitsevahendeid toodetakse käitises asukohaga USA, California, Foothill Ranch ning neid müüakse rohkem kui 100 riigis. Täiendava teabe saamiseks külastage veebilehte www.esseyepro.com

 


Aimpoint tuli välja tootega FCS12™
19. juuli 2010

Aimpoint AB, uuenduste looja ja maailma juhtiv elektrooniliste punatäpiga sihikute tehnoloogia ettevõte, esitleb tulejuhtimise süsteemi käsirelvadele ja meeskonnarelvadele. Aimpoint® FCS12 turuletoomisele eelnes intensiivne tootearendus and esialgsed lepingulised tarned Rootsi kaitseväele. Rootsi sõjaväe varustusamet (FMV) esitas 2009. aasta aprillis ettevõttele Aimpoint tellimuse tulejuhtimise süsteemide tarnimiseks M/86 Carl Gustaf 84mm tagasilöögita püsside jaoks.

„Aimpoint® FCS12 on unikaalne toode ja selle väljatöötamiseks on Aimpoint pidanud oma teadus- ja arendustöös suuri samme tegema, et rahuldada kliendi nõuded ja meie endi ootused,“ räägib ettevõtte Aimpoint president hr. Lennart Ljungfelt. „Aimpoint® FCS12 tõstab tohutult tabamuse tõenäosust ja vähendab ka tulistamiseks kuluvat aega, suurendades nii omakorda tunduvalt relvasüsteemi üldist efektiivsust.“

Aimpoint® FCS12 koosneb laser-kaugusmõõtjaga sihikumoodulist, ballistilisest arvutist ja kaasaegsest infonäidust ning komplekti kuulub ka juhtmevaba kaugjuhtimispult. Hoolimata toote kõrgtehnoloogilisusest ja keerukusest on see lahingolukorras äärmiselt kasutajasõbralik ja intuitiivne. Enamasti on kasutajal vaja enne relva päästikule vajutamist vaid ühele nupule vajutada.


ESS tuleb välja Crossbow 2X kaitseprillidega

09. oktoober 2009


Sun Valley, ID, USA – Eye Safety Systems (ESS) teatas täna oma uutest ballistilistest kaitseprillidest: ESS Crossbow 2XT. Need on revolutsioonilised uued ballistilised kaitseprillid, mis annavad sõjaväe ja korrakaitse professionaalide funktsionaalsele silmade kaitsele uue tähenduse. ESS on rõõmus, et saab lisada oma laia tootevalikusse veel ühe tippomadustega toote ja seda vaid mõned kuud enne firma 12. sünnipäeva.

Crossbow 2X on tippklassi lisa ESS-i tooteseeriale, mis hõlmab kogu maailmas kõige rohkem müüdud ballistilisi kaitseprille: ESS ICE seeria. Crossbow seerial on rida funktsionaalseid eeliseid, millel ei ole võrdseid, sealhulgas edasiarendatud ClearZone FlowCoat kahekordne klaasi kattekiht, mis hoiab ära klaaside sisekülje uduseks tõmbumise ja väliskülje kriimustused, DedBolt klaasilukustuse süsteem, mis võimaldab klaaside lihtsat vahetamist, kuid samas hoiab klaase löökide puhul kindlalt paigas, Tri-Tech Fit tehnoloogia, mis tagab prillide universaalselt hästi istumise maksimaalse mugavusega ja ilma ühegi surutiskohata ning 2,4 mm paksused polüsüsinikust ballistilised kaitseklaasid, millel on ESSOPTICS optilised omadused ja mis seetõttu tagavad kogu vaatevälja ulatuses moonutusteta optilise täpsuse.

"ESS on leiutanud nägemiskaitse uue taseme ja Crossbow omadused on erakordsed. Kõige märkimisväärsemad on nende hämmastav kasutusmugavus ja see, et klaasid ei lähegi üldse uduseks," ütles Brian Ross, ESS vanem viitsepresident müügi ja turunduse alal. "Crossbow sobivus kandja näoga on väga universaalne ja need on tööstusharu esimesed ballistilised kaitseprillid, mille klaasidel on uduseks minekut vältiv kate. Parim viis Crossbow paljude eeliste kogemiseks on neid kaitseprille lihtsalt proovida ja ise veenduda."

Mudel Crossbow 2X on kohandatud USA jaeturu jaoks. See mudel hõlmab kahtesid täielikult kokkupandud kaitseprille, läbipaistvate ja suitsutoonitud klaasidega. Crossbow 2X on saadaval valitud ESS edasimüüjate kaudu ja ka Internetis. Crossbow seeria sõjaväe komplektmudeleid testitakse praegu nii USA jalaväe kui mereväe poolt.

Crossbow 3LS on kolme klaasiga mudel, mis sisaldab ka peentehnoloogilist kollast klaasi ning tuleb rahvusvaheliselt müüki 17. novembril 2009.

Dioptrilisi prille vajavatele kasutajatele pakub ESS praegu kahte Crossbow prillidele sobivat Rx klaasi: nailonraamis P-2B Rx klaas, mis sobib ka ESS Profile seeria prillidele ning traatraamis Vice Rx klaas, mis sobib ESS Advancer seeria prillidele. Mõlemad klaasid sobivad ka ESS ICE ja ICE NARO kaitseprillidele.

ESS Crossbow kaitseprillid vastavad standarditele US Federal OSHA, ANSI Z87.1+, US MIL SPEC MIL-PRF-31013 ja CE EN 166. Kõik Crossbow klaasid tagavad 100% kaitse UVA/UVB kiirte eest.

 

Aimpoint Pressiteade
4.september 2009

 

USA ARMEE VALIB AIMPOINT COMPM4s™

SIHIKU UUEKS LÄHIVÕITLUSE OPTIKAKS!

 

Uus leping 565, 783 optilised sihikud

 

Malmö, Rootsi, 3. september 2009 – USA armee on esitanud Aimpoint’ile, elektroonilise punatäpp-sihtimistehnoloogia rajajale ja  ülemaailmsele liidrile tellimuse 565, 783 M68 lähivõitluse optiliste vintpüsside sihikute hankimiseks. Aimpoint’i CompM4s valiti ulatusliku hindamise ja konkureerivate saadaolevate optiliste sihikute katsetamise tagajärjel, mille viisid läbi armee uuringu- ja arendusüksus (ARDEC) Picatinny arsenalis, NJ. Aimpoint oli ainus tootja, kelle toode selle hindamise käigus täitis armee karmid testimistingimused ning oli ainus tootja, kes valiti selle lepingu järgseks kvalifitseeritud tarnijaks.

 

Armee valitud sihikul, Aimpoint’i CompM4s, on sihiku aluse juures paiknev patareisahtel, mis annab sihikule voolujoonelise profiili ning seab lüliti ja patarei rohkem kaitstud asendisse. Sakiline lüliti on integreeritud patareisahtli korpuse osana ning sel on 7 öönähtavuse seadistust ja 9 päevavalguse seadistust. Modulaarne QRP2™ alus viib maksimumini toote kasutamise kõikidel M4 karabiinidel ja M16 vintpüssidel ning kõrvaldab vajaduse eraldi alusrõnga järele. CompM4s elektrooniliste komponentide hulka kuulub uusim ACET™ dioodelektroonika, mis võimaldab sihikul katkematult töötada 8 aastat ühe patareiga ning sel on sisemine pingeregulaator, mis muudab võimalikuks kasutada toiteks kogu maailmas saadaolevaid mis tahes AA-suurusega patareisid. Sihikul on 2 nurgaminuti punkti suurus, muutes selle väga hästi sobivaks kasutamiseks koos Aimpoint’i 3X suurendusega (3 X Mag™), Aimpoint’i peidetud rakendusseadmega (CEU™) ning kõikide öönägemisseadmete põlvkondadega. CompM4s on mõeldud kasutamiseks sagedasti ja äärmuslikes keskkondlikes tingimustes.

 

„Aimpoint’i tooted on toodetud spetsiaalselt edestama kõiki teisi alternatiive – armee usaldab meid, et muutuda paremaks,“ ütles Lennart Ljungfeldt, Aimpoint AB president. „Alates 1997.aastast on Aimpoint ennast tõestanud kindla ja usaldusväärse tarnijana USA relvajõududele ning me oleme uhked jätkama kaheteistkümne aasta pikkust tegevust M68 lähivõitluse optika tarnijana USA armeele, USA mereväele ja USA õhujõududele.“

 

Aimpoint on ainus tootja, kes on kvalifitseerunud M68 lähivõitluse optika tootmisele ning kes on järjepidevalt vastanud armee kõige rangematele nõudmistele kvaliteedikontrolli ja tähtaegse tarnimise osas. USA sõjaväele on juba tarnitud rohkem kui 750 000 Aimpoint’i sihikut. Aimpoint’i tooteid kasutavad militaartarbijad, politseiorganisatsioonid ja sportlased kogu maailmas.

Lisainformatsiooni saamiseks Aimpoint’i ja Aimpoint’i toodete kohta külastage ettevõtte kodulehte aadressil: www.aimpoint.com või pöörduge:

 

Sabine Eriksson

Aimpoint AB

Tel.: +46 (0)40 671 5028

info@aimpoint.com

 

AK81 Disain

 

Copyright © Baltic Armaments Co.Ltd 2007